Menu
4ace.eu - with us You will be Ace
StartseiteAGB

AGB

Regulamin sklepu internetowego oraz Aukcji z uczestnictwem Unlimited Media PC

Sklep internetowy, Aukcje i Oferty Firmy Unlimited Media PC - We make Your life Better zwany UMPC, umpceu.com, https://4ace.eu lub UMPC Germany/Deutschland, w tym Marki GWPF.EU dostępny pod adresem https://www.umpceu.com i/lub/oraz https://4ace.eu, prowadzony jest przez firmę Unlimited Media PC - We make Your life Better, zarejestrowaną na Terenie Niemiec, prowadzącej sprzedaż Poleasingowego Sprzętu Komputerowego i Serwisu, oraz/i/lub Penetstu oraz/lub pozostałych na terenie Niemiec, których Firma Unlimited Media PC jest przedstawicielem i resellerem. Siedziba firmy znajduje się w Taunusstein, Ludwig Hanson Strasse 2, 65232 Taunusstein w Niemczech. Będącej zarejestrowym podmiotem Gospodarczym pod Europejskim numerem NIP: DE 815 658 068

Regulamin zakupów

1. Sklep internetowy, Aukcje, Oferty UMPC, umpceu.com, 4ace.eu, We make Your life better lub/i/oraz UMPC Germany/Deutschland oraz prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet w systemie detalicznym i/oraz/lub Hurtowym. Sprzedaży hurtowej i/lub/oraz Detalicznej w siedzibie Firmy, w tym również z dojazdem do klienta w koszcie 0.99 € Netto za kilometr. Zamówienia są przyjmowane przez stronę https://umpceu.com i/lub https://4ace.eu i/lub/oraz poprzez zgłoszenia mailowe i/lub/oraz telefoniczne: +49 157 58722680 oraz FAX.

2. Wszystkie produkty/usługi oferowane w sklepie UMPC, umpceu.com, 4ace.eu lub/i/oraz UMPC Germany/Deutschland są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek Unii Europejskiej. Wyjątek stanowią Produkty będące wystawione do sprzedaży:

2.1. Jako używane z opisem (Brak Gwarancji lub / i / oraz zwrotu).
2.2. Produkty Nowe nie posiadające Gwarancji wraz z Opisem (Brak Gwarancji lubi / i / oraz zwrotu.
2.3. Produkty używane posiadające do 1 roku czasu Gwarancji, jednak bez możliwości zwrotu Towaru.
2.4. Produkty używane posiadające do 1 roku czasu Gwarancji jednak z możliwością zwrotu Towaru.
2.5. Towary posiadające Defekt - będą sprzedawane i posiadające odpowiednie opisy informujące w czym tkwi wada produktu.
2.6. Towary Kategorii B (B-Ware) sprzedawane domyślnie bez: zasilaczy, opakowania, płyt oraz/i/lub innych akcesoriów.
2.7. Towary Kategorii R (R-Ware) sprzedawane z 6 miesięczną Gwarancją. Po tym czasie Klient może próbować uzyskać Gwarancję u Producenta w/w Kategorii R,
       sprzedawane domyślnie bez: zasilaczy, opakowania, płyt oraz/i/lub innych akcesoriów.
2.8. pozostałe zawierające odpowiedni opis, który stanowi o ich stanie oraz / lub / i Gwarancji o raz stanie mającym znaczenie dla klienta końcowego lub Hurtowego.

3. Wszystkie ceny podane na stronach internetowych UMPC, umpceu.com, 4ace.eu lub UMPC Germany/Deutschland są cenami Netto oraz / i / lub Netto - jest to zależne od sposobu wyświetlania, w sytuacji gdy Ceny są Cenami Netto wyświetlane są bez Podatku VAT, natomiast w sytuacji gdy wyświetlane są jako ceny Brutto Posiadają Podatek VAT – prawidłowy dla Regionu sprzedaży – Domyślnie teren Republiki Federalnej Niemiec. Wszystkie zakupione produkty są sprzedawane wraz z podatkiem VAT. Cenami Brutto są ceny podawane na takich portalach Aukcyjnych jak ebay.com/de lub / i / oraz amazon.com/de

3.1. Wyjątek stanowią sytuacje, gdy osoba lub / i / oraz podmiot dokonujący zakupu, jest podmiotem prowadzącym działalność Gospodarczą w każdej Formie przewidzianej przepisami prawa na Terenie Unii Europejskiej i dokonuje zakupu przy ówczesnym przedstawieniu: Deklaracji nadającej numer VAT UE oraz/i/lub po weryfikacji jego ważności oraz/i/lub Dokumentu poświadczającego założenie i trwanie Działalności Gospodarczej.

3.2. Podmiot taki może dokonać zakupu na stawkę podatku VAT 0%, po ówczesnym poinformowaniu handlowców naszej firmy, lub właściciela bezpośrednio.

3.3 Wiążąca dla stron transakcji jest cena, którą otrzymuje klient w momencie zamówienia Towaru i / lub / oraz potwierdzeniu w/w informacji o cenie przez pracownika Firma: UMPC, umpceu.com, 4ace.eu lub UMPC Germany/Deutschland, w formie Faktury Proforma lub / i / oraz widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez Klienta oraz zaksięgowaniu wpłaty na Konto lub poprzez formę płatności elektronicznej.

3.4. Firma UMPC, umpceu.com, 4ace.eu lub UMPC Germany/Deutschland, zastrzega sobie prawo do zmian w sytuacji gdy ceny zawierają, wady informacyjne i / lub / oraz gdy system nie działa prawidłowo lub / i / oraz gdy nieprawidłowe działanie powodują Czynniki zewnętrzne (Serwer, Awaria Serwera... etc.) na które UMPC, umpceu.com, 4ace.eu lub UMPC Germany/Deutschland nie ma, nie miał, lub nie będzie miał wpływu.

4. Na każdy sprzedany towar/usługę wystawiamy Paragon/faktura VAT w sytuacji gdy kupujący nie wybierze opcji zakupu na Fakturę VAT (Domyślnie).

4.1. Wyjątek stanowią produkty sprzedawane jako Privat. Są to produkty, traktowane jako sprzedaż od osób prywatnych, a więc na takie zakupy nie ma wystawianych rachunków, ani gwaracji lub zwrotu zakupionego towaru.

5. Zamówiony towar dostarczamy jaest za pośrednictwem Firmy Kurierskiej Hermes na Terenie Niemiec zgodnie z cennikiem usług dostępnym na naszej stronie lub/i/oraz dostępnym na stronie myhermes.de. Należy Pamiętać, że do każdej ceny przesyłki mozę zostać naliczona cena opakowania, folii i innych form zabezpieczenia, jeżeli takowe jest wymagane do zabezpieczenia wysyłane Towaru, jeżeli wymagać będzie tego sytuacja. Klient Zakupując towar akceptuje AGB (Regulamin) i fakt istnienia takiej opłaty.

5.1. Informujemy, że nasza Firma nie Ponosi, żadnej odpowiedzialności: Prawnej i/lub/oraz Merytorycznej lub/i/oraz jakiejkolwiek innej względem działania Firm takich jak: Hermes, DHL . DPD lub firm trzecich.

5.2. Szkody powodowane poprzez w/w Firmy, muszą być zgłaszane do 3 dni roboczych naszym Pracownikom. Jeżeli klient zamawia towar Firmą, która nie ubezpiecza paczki bierze na siebie odpowiedzialność za wszelkie szkody.

5.3. Wyjątek stanowią sytuacje ustalone z naszą Firmą indywidualnie.

5.4. W sytuacji wysyłki towaru poza Granicę Niemiec, klient akceptuje fakt, że koszty wysyłki Towaru na teren Polski lub innego kraju Unii Europejskiej wysyłany jest zgodnie z cennikiem Firmy Spedycyjnej, którą osoba dokonująca zakupu wybierze podczas procesu zakupu, w tym koszty materiałów potrzebnych do zabezpieczenia przesyłki na okres transportu. Możliwe opcje wysyłki to: Hermes, DHL, DPD. Pozostałę opcej wysyłki mozliwe są tylko po uwczesnym ustaleniu tego z naszą Firmą i/lub/oraz jej właścicielem.

5.5. Palety i inne wielko gabarytowe produkty wyceniamy po potwierdzeniu Faktury ProForma.

Cenniki usług Firmy Hermes:
6. Możliwe są następujące formy płatności:

6.1. Przelewem Bankowym - Przedpłata. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru/usługi w naszym sklepie internetowym, wysłany jest e-mail z numerem rachunku bankowego oraz informacja o zarezerwowanu produktu. Po zaksięgowaniu pieniążków na koncie naszej firmy realizujemy zamówienie, zgodnie z kolejnością ich wpływów i zaksięgowania wpłat.

6.2. Za pobraniem - gotówką przy odbiorze towaru, zgodnie z cennikiem Firmy Spedycyjnej (Kurierskiej) lub Deutsche Post. Koszty Pobrania doliczone zostają do ceny przesyłki zgodnie z cennikiem. Doliczona zostaje opłata procentowa w wysokości 2,5%.

6.3. Raty - Za pośrednictwem firm, które  udostępniają takie opcje. Jeżeli taka opcja istnieje na stronie produktu znajdzie się o tym informacja.

6.4. Za pośrednictwem Platformy PayPal. Aby móc dokonać płatności poprzez PayPal należy posiadać konto PayPal. Cała procedura jest zautomatyzowana. Opłata Prowiziyjna przy płatności PayPal wynosi do 1000 Euro 2,5% powyżej 1000 Euro 3,5 %.

6.5. Za pośrednictwem innych form płatności elektronicznej (PayU lub/i/oraz inne), o których znajdzie sie informacja na stronie. Wraz z opłatą prowizji w/w platformach.

6.7. leasing – dla Firm po uwcześnym ustaleniu i weryfikacji wypłacalnośći Firmy zamawiającej.

7. W przypadku niektórych rodzajów asortymentu, Firma UMPC, umpceu.com, umzakuppc, umpce_eu, 4ace.eu lub UMPC Germany/Deutschland zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez wyłączenie możliwości płatności za pośrednictwem Platformy PayPal. Wyjątkiem tym objęte są produkty ESD (Electronic Software Distribution). które są produktem elektronicznym przesyłanym po zakupie poprzez e-mail do klienta – w 99% na email z płatności PayPal. Firma Unlimited Media PC - We make Your life Better - prowadzi sprzedaż kodów dla strony weeb.tv.

Informacja:

„Sprzedawane kody są dostarczane do osób 3 tylko celem dostępu do platformy weeb.tv. Nasza firma oraz osoby trzecie nie ponosi i/lub/oraz nie ponoszą odpowiedzialności prawnej w żadnej formie względem tego co jest udostępnianie  na weeb.tv. W przypadku jakichkolwiek roszczeń nie są one w żaden sposób zasadne i/lub/oraz/ewentualnie nie mogą być podstawą do jakichkolwiek roszczeń gdyż nie udostępniamy żadnych materiałów objętych prawami autorskimi. Nasza firma uznaje, że na weeb.tv są dostępne materiały co do których osoby właściwe i/lub/oraz/ewentualnie udostępniają lub rozpowszechniają publicznie lub/i/oraz/ewentualnie prywatnie, mają prawa właściwe lub/i/oraz/ewentualnie pokrewne. Kod daje dostęp tylko do funkcji Premium co nie jest podstawą do żadnych roszczeń. Firma Unlimited Media PC, nie ponosi odpowiedzialnośći w jakiejkolwiek formie od momentu gdy aktywujecie, Państwo kod Premium na platformie Weeb.tv, odpowiedzialność przejmuje w momencie aktywacji kodu weeb.tv - spółka Fasunshi Limited z siedzibą w Hong Kong, China. Jeżeli na weeb.tv znajdują się jakiekolwiek materiały co do których osoby nie mają praw i/lub/oraz/ewentualnie udostępniają je, przetwarzają, pokazują publicznie, odpowiedzialność za to ponoszą tylko i wyłącznie osoby które jak wyżej i/lub/oraz udostępniają, przetwarzają, pokazują publicznie w/w materiały, lub/i/oraz/ewentualnie dane Audiowizualne.”

7.1. Przy niektórych towarach/usługach podany jest czas realizacji zamówienia. Informuje on ile dni roboczych (lub godzin) zazwyczaj upływa od momentu potwierdzenia zamówienia lub od momentu zaksięgowaniu należności za zamówienie do chwili realizacji zamówienia.

7.2. Przesyłki są dostarczane na terenie Niemiec poprzez Firmę kurierską Hermes - MYHERMES.DE zazwyczaj w ciągu 1-5 dni roboczych, świąt, weekendów oraz innych dni w których firma Hermes nie pracuje. Firma UMPC, umpceu.com, umzakuppc, umpce_eu, 4ace.eu lub UMPC Germany/Deutschland nie odpowiada za opóźnienia w dostawie spowodowane nie wywiązaniem się przez Firmę Hermes lub/i/oraz/ewentualnie innych przewoźników, z umów obsługi przewozowej oraz dostarczenia do odbiorcy. W takiej sytuacji należy nawiązać kontakt i wyjaśnić sytuację z Firmą Hermes lub/i/oraz/ewentualnie, z innym przewoźnikiem.

7.3. W przypadku przewozu poza granice Niemiec, klient akceptuje fakt, że w momencie zakupu wybiera firmę spedycyjną, którą towar ma zostać dostarczony. Klient akceptuje niniejszym fakt, że Firmy Hermes oraz DPD są ubezpieczone, jeżeli chodzi o przewóz towarów poza Granice Kraju Republiki Federalnej Niemiec.

7.4. W przypadku wyboru firmy DHL lub Deutsche Post Paczki z automatu nie są ubezpieczone, wszelkie koszty ubezpieczenia w/w przyjmuje na siebie bezspornie klient, który akceptuje Regulamin, jeżeli chce posiadać ubezpieczenie towaru.

8. Produkty oraz usługi są objęte 12 , 24, 36 miesięczną gwarancją w zależności od produktu i usługi.

8.1. Niektóre usługi nie posiadają Gwarancji nawet po ich wykonaniu, są to usługi ESD, Systemów Operacyjnych zależnych od klienta, Klucze dostepu lub Klucze zwane "Premium"

8.2. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w umowie wystawionej przez gwaranta w tym w wielu przypadkach informacja na ten temat znajduje się na Plombie Gwarancyjnej. Plomba zawiera takie informacje jak: 
- Wewnętrzny Numer Seryjny Firmy Unlimited Media PC lub/i/oraz/ewentualnie 4ace.eu
- Informacje o długości trwania Gwarancji
- Daty rozpoczęcia Gwarancji
- Logotyp i Plombę Bezpieczeństwa
Oraz/lub/i/ewentualnie
- Serwisie zewnętrznym o ile taki istnieje
- adres gdzie należy odsyłać towar
- Numer Telefonu
- adres www
- inne informacje

8.3. Towar posiadający gwarancję serwisu UMPC, umpceu.com, umzakuppc, umpce_eu, 4ace.eu lub UMPC Germany/Deutschland należy wysłać na własny koszt Firmą Kurierską - Paczka musi być ubezpieczona !!!.

8.4. Odesłanie Towaru bez ubezpieczenia oznacza, że serwis nie Przyjmie paczki i odeśle ją na koszt nadawcy.

8.5. W przypadku odmowy przez nadawcę zapłaty kosztów, Firma Unlimited Media PC zastrzega sobie Prawo do 2 wezwań do zapłaty koszt każdego wezwania wynosi 1 Roboczogodzinę naszej Firmy z tym, że nie więcej niż 35 € Netto. W sytuacji braku zapłaty, sprawa zostanie przekazana do Naszego działu prawnego.

!!! Dlatego prosimy, jeżeli nie jesteście Państwo pewni jak wysłać paczkę proszę zapytać, chętnie pomożemy, w tym zorganizujemy transport z naszej strony, który możecie Państwo opłacić poprzez PayPal czy też Przelewem. !!!

8.6. Nasza firma względem niektórych Produktów powadzi Politykę Gwarancyjną Door-to-Door oznacza to że wysyłka towaru na Gwarancji Klient-Serwis-Klient pokrywana jest w 100% poprzez Naszą Firmę. Na stronie lub na naszych Produktach znajdować się będzie odpowiednia informacja i/lub/oraz/ewentualnie Plomba informująca o takiej Formie Gwarancji oraz/i/lub wysyłki.

a) Uszkodzenie, Karty Gwarancyjnej, Plomby Gwarancyjnej, w sytuacji braku zgłoszenia takiego faktu, w ciągu 48 godzin - oznacza utratę Gwarancji

b) To samo tyczy się uszkodzenia Oryginalnych numerów seryjnych produktów, uniemożliwiające odczytanie, modelu i/lub/oraz Serii i/lub/oraz Numeru Seryjnego urządzenia.

c) Jednakże gdy zgłosicie Państwo taki Fakt, koszt wystawienia nowej Plomby wynosi 15 € Netto.

d) Naprawiony produkt na Gwarancji odsyłany jest do Klienta na koszt naszej Firmy, chyba, że jest to sprzęt Kategorii R lub B, wtedy nastąpi ustne ustalenie kosztów. Lub/i/oraz Automatycznie za w/w towar nasza Firma naliczy 50/50% kosztów wysyłki.

e) W sytuacji zgłoszenia produktu, którego nie sprzedaliśmy, ale chcecie Państwo go u Nas naprawić koszty wysyłki do nas i od nas pokrywa klient w 100%.

f) W sytuacji, wyłudzenia Kodu ESD, Gwarancji, innego Produktu lub/i/oraz usługi - Firma Unlimited Media PC informuje co następuje:

- Klient zostanie obciążony kosztem wynoszącym do 20 - krotność wartości sprzedaży detalicznej Produktu lub Usługi.
- Sprawa zostanie Przekazana  do naszego działu Prawnego, za co dokonujący wyłudzenia zostanie obciążony kosztami, zgodnie z cennikiem Prawnika do którego sprawa trafi w ilości nie mniej niż 5 godzin Roboczych.
- W przypadku spowodowania strat w Firmie w tym zerwania umów, nadszarpnięcia Renomy, Firma Unlimited Media PC, UMPC, umpceu.com, umzakuppc, umpce_eu, 4ace.eu lub UMPC Germany/Deutschland będzie dochodzić swoich praw przed sądem na Terenie Niemiec oraz Całej Unii Europejskiej w tym Wielkiej Brytanii także na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej (USA) wszelkie koszty pokrywa osoba lub Firma która dokonała start lub/i/oraz spowodowała daną sytuacje.

g) klienci, którzy zgłaszają nie możność aktywacji kodu ESD w tym WEEB TV powinni Pamiętać, że:

- Należy wprowadzać kody bez spacji oraz bez znaków anty BOT *# w dziale Aktywuj kod premium na stronie weeb tv - kod musi być jednym ciągiem Cyfr i Liter.
- W sytuacji dalszej nie możności aktywacji kodu należy, sprawdzić dział informacje, bardzo często mimo że wskakuje informacja o tym, że kod jest już wykorzystany lub nie poprawny, stanowi to dość często BUG strony WEEB TV. Należy również się wylogować i zalogować ponownie po około 10 minutach.
- Jeżeli dalej wyskakuje ten sam błąd prosimy o zrozumienie. Należy wysłać PRINTSCREEN działu INFORMACJE oraz z działu TWOJE TRANSAKCJE - TYLKO CZĘŚĆ AKTYWOWANE. W sytuacji Podania danych nie zgodnych ze stanem faktycznym Firma Unlimited Media PC zgodnie z PKT 8. – f) nastąpi naliczenie kary umownej. Oraz obciążenie Klienta. Rozumiemy że takie sytuacje się zdarzają ale średnio w miesiącu mamy b. dużo prób wyłudzenia kodów. Uczciwym klientom DZIĘKUJEMY za ich uczciwość
- Nasza firma posiada system śledzenia kodów, z którego ma prawo korzystać w sytuacji niuansów prawnych będzie on Stanowił ostateczne rozwiązanie spawy j.w. w sytuacji o której mowa w pkt. 8. – f) - zostanie naliczona  kwota w przypadku oszustwa - JEST TO OSTATECZNA OPCJA ZAWSZE STARAMY SIĘ ZNALEŹĆ ROZWIĄZANIE - BO KLIENT JEST NAWAŻNIEJSZY - Z GÓRY ZAKŁADAMY ŻE KAŻDY KLIENT JEST UCZCIWY !!!!
- W sytuacji gdy po aktywacji kodu, Weeb TV, wyzeruje Państwu licznik, lub/i/oraz/ewentualnie, Otzrymacie Państwo Bana, nasza Firma nie jest w stanie nic z tym zrobić zgodnie z pkt. 7. w informacji dla osób Trzecich. W takiej Sytuacji musicie Państwo nawiązać kontakt z administracją strony wee.tv oraz/i/lub/ewentualnie wyjaśniać całą sytuacje z Administracją strony weeb.tv.
- W sytuacji gdy Kupujący na Ebay lub innych platformach, wystawi nam niezasłużony negatywny komentarz zgodnie z pkt. 8) - f) zaostanie na niego nałożona kara o której informacja znajduje się w pkt. 8) - f).

h) Gdy Firma Unlimited Media PC, znajdzie sprzedawców, produktów, których jest dystrybutorem wyłącznym lub pośrednim, sprzedających Towar po zaniżonych cenach i/lub/oraz bez podatku i/lub/oraz bez zgody odpowiednich Partnerów z którymi pozostaje systemie sprzedaży i/lub/oraz/ewentualnie handluje.

i) Wystąpi o usunięcie w/w produktu i w sytuacjach, w których w/w sprzedający spowoduje straty dla Unlimited Media PC, UMPC, umpceu.com, umzakuppc, umpce_eu, 4ace.eu lub UMPC Germany/Deutschland, Naszych Partnerów Handlowych oraz/i/lub Marek Handlowych, Nasza Firma będzie dochodzić swoich praw przed sądem w tym odszkodowania za straty spowodowane i potencjalnie stracone zyski.

k) Dlatego prosimy, jeżeli nie jesteście Państwo czegoś pewni prosimy o kontakt dzięki temu będziemy mogli Państwa zabezpieczyć i pomóc w sprzedaży.

9. Sklep ponosi odpowiedzialność przez 2 lata od daty zakupu w przypadku niezgodności towaru z umową zgodnie z Art. 10 Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej z 27 lipca 2002 r. Klient traci uprawnienia określone w w/w ustawie, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową nie zawiadomi sklepu o tym fakcie.

9.1. Wyjątek Stanową Produkty ESD – Nie są objęte w/w Przepisami, w żadnym kraju.

10. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym niezgodności oraz oczekiwania dotyczące sposobu realizacji naszych zobowiązań, należy odesłać na koszt własny za pomocą Deutsche Post lub innej Firmy Pocztowej na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu, określając sposób realizacji zobowiązań sklepu.

10.1. Klient ma prawo, żądać doprowadzenia go do stanu zgodnego z umową poprzez nieodpłatną naprawę albo wymianę, chyba, że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Jeżeli sklep nie będzie w stanie wywiązać się z określonych żądań.

10.2. Klient ma prawo domagać się stosowanego obniżenia ceny albo może odstąpić od umowy. jako Firma Prowadząca sprzedaż Hurtową wszelkie koszty testów mogą zostać przerzucone na klienta z czym się zgadza akceptując regulamin w momencie zakupu.

10.3. Wyjątek stanowią wady Fabryczne produktu, wtedy koszty ponosi Serwis Firmy Unlimited Media PC, UMPC, umpceu.com, umzakuppc, umpce_eu, 4ace.eu lub UMPC Germany/Deutschland.

11. Firma Unlimited Media PC ustosunkuje się do żądań Klienta w terminie 14 dni roboczych od momentu zgłoszenia niezgodności towaru. Jeżeli sprawa będzie wymagała dodatkowych ekspertyz technicznych wykonanych przez zewnętrzne firmy termin ten może zostać wydłużony.

12. Jeżeli zgłoszenie niezgodności towaru nastąpi w ciągu 10 dni od momentu zakupu, Klient ma prawo żądać wymiany produktu na nowy w trybie przyspieszonym. Tryb przyspieszony dotyczy tylko określonej grupy produktów. Jeżeli niezgodność zostanie uznana, a reklamowany towar będzie dostępny, nowy towar zostanie wysłany w ciągu kilku dni roboczych od dostarczenia niezgodnego towaru do sklepu lub na adres znajdujący się na stronie internetowej. Jeżeli nie będzie to możliwe sklep zaproponuje nabywcy zwrot równowartości ceny produktu lub zaproponuje inny dostępny w sklepie towar o podobnych parametrach.

13. W każdym z powyższych przypadków, gdy realizacja żądań Klienta wiąże się z dostawą nowego lub naprawionego towaru, koszty dostawy do klienta ponosi sklep. Wszelkie koszty dostawy do Sklepu ponosi Klient, chyba że towar został zakupiony z opcją DTD (Door to Door) lub posiada taką formę gwarancji.

14. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) art. 7, w okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą, a konsument jest zwolniony z wszelkich zobowiązań. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Oznacza to, że towar musi znajdować się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, z kompletną jego zawartością, a sam produkt oraz akcesoria będą nieuszkodzone w tym wszelkie Gratisy. Dopuszczalne jest otwarcie opakowania w celu obejrzenia towaru, a towar może być używany pod warunkiem, że to używanie nie będzie prowadziło do zmiany jego stanu. Zgodnie z ustawą, możliwość zwrotu nie dotyczy nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na nośnikach programów komputerowych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania oraz kodów ESD do których klient ma wgląd po zakupie (kody weeb tv). W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa zwrotu, towar należy odesłać na własny koszt na adres korespondencyjny podany na stronie sklepu – przesyłka MUSI być ubezpieczona. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy oraz numer konta, na jaki sklep ma zwrócić zapłatę, chyba, że zakup został dokonany poprzez PayPal lub Ebay – wtedy należy użyć odpowiednich Opcji w/w Platformach. Sklep w ciągu 14 dni roboczych dokonuje sprawdzenia produktu – jeżeli wymaga testów koszt – do 20% pokrywa Klient. Jeżeli towar spełnia w/w wymagania, zostaje wystawiona faktura korygująca. Oryginał i/lub/oraz Kopia zostaje wysłany do klienta listem poleconym lub za pośrednictwem poczty Email w formie PDF. Klient powinien odesłać podpisaną kopię faktury korygującej, a po otrzymaniu jej, w ciągu 7 dni roboczych, sklep dokonuje zwrotu pieniędzy na konto Klienta.

15. Gwarancja, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują, gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego – w tym z winy klienta. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę oraz Produkt. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

16. Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje podczas pisemnego potwierdzenia odbioru towaru przez klienta na liście przewozowym przesyłki lub w sytuacji opłacenia go poprzez PayPal lub Przelewem. W sytuacji sprzedaży produktu za pobraniem, momentem zawarcia umowy jest moment złożenia zlecenia na wysyłkę za Pobraniem. W takiej sytuacji odmowa przyjęcia towaru, wiąże się z obowiązkiem pokrycia kosztów przesyłki oraz 2 roboczo-godzin przygotowania sprzętu. Wyjątek stanowią sytuacje ustalone, telefonicznie lub pisemnie z naszą Firmą.

17. Właściciel sklepu internetowego dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów/usług były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez konsumenta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu ma on prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

18. Unlimited Media PC z siedzibą w Niemczech, pod adresem: Ludwig Hanson Strasse 2, Taunusstein 65232, zgodnie z Przepisami RODO (GDPR) wchodzącymi w życie z z dniem 25.05.2018 informuje co następuje:

18.1. Każdy klient, który rejestruje się lub/i/oraz dokonuje zakupu, poprzez nasze strony: https://umpeu.com, https://4ace.eu w sytuacji zakupu lub rejestracji musi zaakceptować regulamin naszego sklepu, tyczy się to również takich platform jak: Ebay.com czy Amazon.com oraz Facebook Marketplace - które będą Administratorami Państwa Danych. Dokonanie zakupu na nich jest równoznaczne z akceptacją w/w Regulaminu.

18.2. Nasza Firma jest zobowiązana po dokonaniu zakupu wystawić Fakturę na której znajdą się następujące informacje:

18.3. Imię i Nazwisko

18.4. Adres Zamieszkania oraz Kod Pocztowy

18.5. Kraj dokonania zakupu (Dotyczy zakupów poprzez Ebay.com, Amamzon.com oraz nasze strony www oraz/i/lub payPal)

18.6. Jeżeli Klient jest podmiotem Gospodarczym - Prowadzącym jakąkolwiek działalność gospodarczą - Numer NIP (Numer Indetyfikacji Podatkowej również VAT EU)

18.7. Pozostałe Dane, które są wymagane  na Fakturze, celem ewidencji Sprzedaży.

18.8. Nasza Firma Posiada, Podmiot zajmujący się Księgowością naszej Firmy Państwa Dane (Wraz Fakturą są tam przekazywane) oraz według Prawa muszą być dostępne  dla organów kontroli Skarbowej również Celnej.

18.9. Wszelkie Pozostałe Instytucje Niemieckie lub/i/oraz Zagraniczne, które będą występować o kopie Państwa danych zostają obciążone obowiązkiem zabezpieczenia danych, które otrzymują w tym danych Newralgicznych pod rygorem obciążenia ich Kwotą Kary Umownej w wysokości 50.000 Euro za spowodowanie strat lub wyciek danych, którego dane zostały przetworzone w nie prawidłowy sposób - dotyczy to instytucji takich jak: Agentur fuer Arbeit, JobCenter, ProJobs, Buergerbeuro oraz pozostałe, nie będące Finanzamt oraz Zollamt !!!!!

18.10. Każdy z Państwa ma prawo do zgłoszenia sprzeciwu o przekazanie danych poza podmiotami do tego uprawnionymi (Urzędy Skarbowe oraz Kontroli Skarbowej, Celnej w tym Zoll)

18.11. Wszelkie instytucje typu JobCenter, Agentur für Arbeit oraz pozostałe mają obowiązek potwierdzić objęcie ich obowiązkiem o przestrzeganiu RODO(GDPR) w tym o zakazie kopiowania i przetwarzania Państwa Danych, bez naszej oraz Państwa Zgody - Dbałość o Państwa Ochronę Danych jest naszym Priorytetem. Zostaną w przypadku złamania w/w przepisu obciążone Karą umowną w wysokości do 350 Euro od każdego Klienta, którego dane zostały naruszone lub spowodowano straty. Tym samym dane pracownika, w/w intytucji, który dopuszcza się takich zaniedbań zostaną przekazane do odpowiednich oragnów ścigania oraz do Państwa wiadomośći, tak abyście Państwo mieli prawo złożenia pozwu przeciwko takiemu pracownikowi w/w instytucji.

18.12. W sytuacji braku wyrażenia zgody, na dostęp dla w/w podmiotów prosimy o wysłanie Maila o wycofaniu zgody względem w/w Podmiotów - Nie dotyczy Urzędów Skarbowych, kontroli Skarbowej, Celnej oraz Zoll.

18.13 Pozostawiając nam swój numer telefonu, wyrażacie Państwo Automatyczną zgodę na możliwość kontaktu z Państwem, jeżeli nie życzycie sobie Państwo takiego kontaktu, należy napisać oświadczenie o cofnięciu Państwa zgody na kontakt telefoniczny.

18.13. W każdej chwili macie Państwo Prawo wycofać w/w Zgodę Pisemnie lub/i/oraz poprzez dział kontaktowy.

19. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie Firmy Unlimited Media PC Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.

20. Jakiekolwiek działanie na szkodę Firmy Unlimited Media PC - We make Your life Better zwany UMPC, umpceu.com, umzakuppc, umpc_eu, https://4ace.eu lub UMPC Germany/Deutschland, dostępny pod adresem https://www.umpceu.com i/lub/oraz https://4ace.eu, prowadzony jest przez firmę Unlimited Media PC - We make Your life Better, zarejestrowaną na Terenie Niemiec, będącej Dystrybutorem Marek: GENESIS, NATEC, UGO, ARMAC, oznacza wszczęcie przez w/w Firmę odpowiednich kroków prawnych.

20.1. Jeżeli na szkodę Firmy Unlimited Media PC - We make Your life Better zwany UMPC, umpceu.com, umzakuppc, umpc_eu, https://4ace.eu lub UMPC Germany/Deutschland, dostępny pod adresem https://www.umpceu.com i/lub/oraz https://4ace.eu, prowadzony jest przez firmę Unlimited Media PC - We make Your life Better, zarejestrowaną na Terenie Niemiec, będącej Dystrybutorem Marek: GENESIS, NATEC, UGO, ARMAC działać będzie instytucja Państwowa - JobCenter, Agentur fuer Arbeit, bez  pełnych przesłanek prawnych, Firma Unlimited Media PC, oprócz zgłoszenia sprawy do Działu Pranego lub Prawnika, nałoży karę firnansową  w kwocie nie niższej niż 6 ostatnich miesięcy start w obrocie spowodowach przez w/w instytucję.

Data wejścia w życie Regulaminu
 01.06.2016

Od Dnia 25.05.2018, zgodnie z Rozporządzeniami RODO (GDPR), klient ma prawo cofnąć w naszym sklepie zgody na kontakt, otrzymywanie informacji Handlowej oraz wszelkich informacji na które wyraził zgodę.

W/w zapis dotyczący RODO (GDPR) wchodzi w życie z dniem 25.05.2018
Zatwierdzone dnia 01.06.2016 wraz z późniejszymi zmianami
Zaktualizowane dnia 01.05.2018 wraz z późniejszymi zmianami

"Wszelkie, Spory Prawne, związane z przepisami innymi niż prawo Polskie nie są rozpatrywane przez naszą fimę lecz dostawcę Strony interentowej oraz firmy 3-cie,  który/e przygotwał/y wszystkie materiały."

Preisliste

HTML   CSV

Ich nehme an

Diese Website verwendet Cookies zur Bereitstellung von Diensten und in Übereinstimmung mit den Datenschutzrichtlinien. Sie können die Bedingungen für die Speicherung oder den Zugriff auf Cookies in Ihrem Browser festlegen.

Am 25. Mai 2018 gilt die Verordnung des Europäischen Parlaments und des Rates über den Schutz natürlicher Personen bei der Verarbeitung personenbezogener Daten und den freien Datenverkehr, die so genannte BIP-Verordnung (DSGVO).

Daher möchten wir Sie darüber informieren, dass der Administrator für persönliche Daten der Firma Unlimited Media PC in Taunusstein, 65232, Ludwig Hanson Straße 2, ist. Sie haben das Recht, den Administrator auf seine persönlichen Daten hinzuweisen und die Bearbeitung zu berichtigen, zu löschen oder einzuschränken oder das Recht, gegen die Verarbeitung, sowie das Recht, Daten zu übertragen - nach den Grundsätzen in Artikel 16 - 21 RHODOS. Wenn Sie der Ansicht sind, dass Ihre Daten gesetzeswidrig verarbeitet werden, können Sie eine Beschwerde bei der Aufsichtsbehörde einreichen.

Unlimited Media PC stellt sicher, dass es sich um Ihre Privatsphäre kümmert und beabsichtigt nicht, die Rechte zu erhöhen, zu denen wir in irgendeiner Weise berechtigt sind. Ihre persönlichen Daten sind bei uns sicher und Sie können Ihre Einwilligung zur Erfassung und Verarbeitung jederzeit widerrufen, indem Sie uns eine E-Mail an Unlimited Media PC senden.
Änderungen in der Verarbeitung personenbezogener Daten können Sie melden, indem Sie eine Nachricht an die obige E-Mail-Adresse senden.


Diese Website verwendet Cookies zur Bereitstellung von Diensten und in Übereinstimmung mit den Datenschutzrichtlinien. Sie können die Bedingungen für die Speicherung oder den Zugriff auf Cookies in Ihrem Browser festlegen.